پرش به محتوا
Previous slide
Next slide
شرکت تولیدی کوره القایی ماهان ماشین ابهر با مدیریت مهندس مجید تاری وردی با سال ها سابقه، طراحی و ساخت کوره‌های القایی در کشور ، با تولیدات انحصاری خود، بیش از۱۰۰ سیستم القایی فعال، ساخت کوره از ظرفیت 250 کیلو گرم تا 12000کیلو گرم در کشور را دارد.

همچنین صادرات و راه‌اندازی کوره های ذوب  القایی در کشور های آذر بایجان، باکو، ازبکستان ، عراق برگ زرین دیگری از افتخارات شرکت ماهان ماشین است که نشان از بالا بودن کیفیت و هم‌تراز شدن کوره‌های این شرکت با استانداردهای بین‌المللی را اثبات می‌نماید.  از مهمترین ویژگی شرکت کوره های القایی ماهان ماشین،دستیابی به دانش فنی کوره‌های القائی و استفاده از متخصصان نخبه کشور میباشد که این امر باعث ساخت انواع مختلف کوره های القایی با ویژگی های متفاوت در تناژ های مختلف شده است.

شرکت ماهان ماشین با تجربه خود در این سال ها افتخار این را داشته ک علاوه بر ساخت و خدمات رسانی به کوره های القایی ساخت خود به اصلاح و به روز رسانی انواع کوره های القایی ساخت سایر شرکت ها نیز پرداخته و همواره آماده خدمات رسانی و ارائه خدمات به کلیه شرکت ها و مراکز و همچنین تامین اقلام و تجهیزات مورد نیاز در این زمینه میباشد.